ofirmie1

ofirmie2

ofirmie7

ofirmie8

Firma INEX to wiodący na rynku producent ogrodzeń panelowych, palisadowych oraz bram. Prężny rozwój firmy, inwestycje w nowoczesne maszyny, szkolenie i doskonalenie pracowników oraz gromadzenie doświadczeń w różnego rodzaju realizacjach były krokami prowadzącymi do budowy sukcesu przedsiębiorstwa.

Nawiązujemy współpracę jedynie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów renomowanych marek spełniających wymagania określone w normach i standardach technicznych. Chcemy współdziałać z naszymi klientami w kierunku sprawnego przeprowadzenia procesu inwestycji, starając się przy tym jak najlepiej spełnić wymagania przyszłego użytkownika.

Mamy ambicję być firmą coraz lepiej zorganizowaną i wszechstronnie przygotowaną do realizacji najtrudniejszych zadań w naszej dziedzinie.

Wysokie wymagania rynku oraz nasze ambicje zdecydowały o wdrożeniu w naszej firmie procesowego systemu zarządzania jakością opartego na normie PN - EN - ISO 9001.

Jeżeli zechcą Państwo obdarzyć firmę INEX zaufaniem prowadzącym do trwałej kooperacji, uznamy to za nasz kolejny sukces.

ofirmie3

ofirmie4

ofirmie5

ofirmie6