ZDALNE STEROWANIE

napedy do bram1

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Napędy do bram

Brzydka pogoda lub środek nocy to nie zawsze idealna pora na otwarcie bramy wjazdowej lub garażowej. Właśnie dlatego oferujemy Państwu nowoczesne systemy automatyki, dzięki którym można bez problemów wjechać na posesję bez konieczności wychodzenia z samochodu. Napędy do bram wyposażone w bezprzewodowe piloty i pozwalają na wyjątkowo komfortowe i bezpieczne otwieranie bram, a dodatkowo oszczędzić swój czas.

Wszystkie dostępne w naszym asortymencie bramy dwuskrzydłowe i przesuwne mogą być wyposażone w systemy automatyki ze zdalnym sterowaniem.

Standardowo komplety automatyki są wyposażone w takie elementy jak:

 • siłownik
 • centrala sterująca
 • piloty dwukanałowe
 • fotokomórki oraz dla bram przesuwnych - listwę zębatą

Oprócz tego zestaw może obejmować takie elementy jak lampa ostrzegawcza, dodatkowe piloty, anteny poprawiające zasięg radiowy sprzętu czy wyłączniki kluczykowe.

Szlabany

Oferujemy wytrzymałe szlabany wyróżniające się krótkimi czasami otwarcia, które mogą być częścią naszych systemów ogrodzeniowych. Szlabany sprawdzają się najlepiej jako urządzenie kontroli dostępu w miejscach takich jak osiedla mieszkaniowe, hale magazynowe, produkcyjne czy obiekty przemysłowe.

Dzięki zastosowaniu dodatkowych elementów takich jak pętle indukcyjne szlabany wyróżniają się wyższą funkcjonalnością oraz bezpieczną pracą. Siłowniki elektromagnetyczne z opcją samoblokowania odpowiadają za kontrolę ruchu szlabanu, jego siły i szybkości pracy. Szlabany oferujemy w wersjach ze stali nierdzewnej lub lakierowane proszkowo na kolor wskazany przez klienta.

Szerokie zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę napędy i szlabany mają szerokie zastosowanie i mogą być wykorzystane w różnych lokalizacjach, na przykład takich jak:

 • hale produkcyjne i przemysłowe
 • magazyny
 • parkingi
 • obiekty użyteczności publicznej
 • porty lotnicze
 • obiekty sportowe i rekreacyjne
 • osiedla mieszkaniowe
 • posesje prywatne

Dzięki temu, że w naszej ofercie dostępne są różne szlabany i napędy do bram, jesteśmy w stanie dopasować je indywidualnie w zależności od planowanego miejsca montażu, aby gwarantowały one komfortowe i niezawodne działanie.

Działamy w całym kraju

W naszej firmie INEX zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi do pomocy w doborze najlepszych systemów napędów do bram i szlabanów, które będą mogły spełnić Państwa oczekiwania w pełni.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Siedziba naszej firmy znajduje się w Płońsku, dlatego też wiele naszych ogrodzeń i innych wyrobów można zobaczyć w mieście Warszawa i innych miejscowościach w województwie mazowieckim, ale również posiadamy klientów z takich miast jak Gdańsk, Katowice i inne miasta aglomeracji śląskiej, Wrocław, Poznań i innych.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub e-mailowo – nasi pracownicy będą mogli odpowiedzieć na nie wyczerpująco i doradzić również najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do wybrania naszych usług w firmie INEX!

AUTOMATYKA

napedy do bram2

napedy do bram3

Zapisz

Zapisz

Zapisz