Nowoczesne systemy ogrodzeń panelowych – wysoka wytrzymałość i estetyka wykończenia – Nowoczesne Ogrodzenia – Panelowe, Przemysłowe, Systemowe – Producent INEX

Nowoczesne systemy ogrodzeń panelowych – wysoka wytrzymałość i estetyka wykończenia

Nowoczesne systemy ogrodzeń panelowych – wysoka wytrzymałość i estetyka wykończenia

Ogrodzeniem panelowym nazywamy gotowy płot, który jest wygotowany z elementów prefabrykowanych. Skorzystanie z tego typu rozwiązania pozwala nam cieszyć się estetycznym wykończeniem, niewymagającym wielkiego wysiłku podczas instalacji.

Dlaczego ogrodzenia panelowe?

Systemy ogrodzeń panelowych, to przede wszystkim oszczędność czasu i łatwość montażu. Jednak na tym ich zalety się nie kończą. Dostępne są w różnych wzorach i odmiennej kolorystyce. To daje inwestorowi możliwości ich dostosowania do jego preferencji, jak i dopasowania do stylu elewacji i okolicy.
Ogrodzenia panelowe różnią się między sobą nie tylko wzornictwem, ale również właściwościami. W zależności od wykorzystanych do produkcji ogrodzenia materiałów oraz techniki montażu będą charakteryzować się różną sztywnością oraz trwałością. Inny będzie również stopień zabezpieczenia posesji przed wizytą niepowołanych gości. Najczęstszym wyborem inwestorów są oczywiście ogrodzenia metalowe. Cechują się one najwyższą wytrzymałością stali a  dzięki różnorodnym możliwościom jej pokrycia, ich użycie możliwe jest  niemal dla  każdej nieruchomości.

Metalowe panele ogrodzeniowe

Stal, z której wykonane są metalowe panele ogrodzeniowe, pokryta jest powłoką antykorozyjną, która zapobiega powstawaniu rdzy, a tym samym niszczeniu ogrodzenia i jego nieestetycznemu wyglądowi. Indywidualnego charakteru ogrodzeniu można nadać poprzez jego ocynkowanie lub lakierowanie. Dzięki temu stal wykazuje większą odporność na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

 

Różne rodzaje paneli ogrodzeniowych

Metalowe ogrodzenia dostępne są w wielu kilku odmianach, co pozwala na ich dopasowanie względem potrzeb:

  • kratowe-przetłaczane – wysokiej jakości panele ogrodzeniowe, wykończone z dbałością o najmniejszy szczegół. Sprawdzą się w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej. Panele kratowe-przetłaczane wykorzystuje się do grodzenia: obiektów handlowych, hal produkcyjnych, hal magazynowych, obiektów użyteczności publicznej, działek i domów mieszkalnych, boisk i innych obiektów sportowych, placówek edukacyjnych i wielu innych.
  • kratowe-proste – charakteryzują się uproszczonym montażem i estetycznym wykończeniem. Podwójne druty ogrodzenia gwarantują mu większą wytrzymałość.
  • panele przenośne – idealne, gdy zależy nam na łatwym w rozkładaniu i składaniu, mobilnym ogrodzeniu. Panele przenośne to ogrodzenia, które wyróżnia  duża trwałość i wieloletnie użytkowanie.
  • ogrodzenia palisadowe – to stabilne i wytrzymałe konstrukcje, które wyróżniają się niezwykłą estetyką. Są wybierane do grodzenia różnych typów obiektów – zarówno publicznych, jak i prywatnych. Mimo solidnej konstrukcji są łatwe w montażu i demontażu.

Wszystkie dostępne w ramach naszej oferty systemy ogrodzeniowe wykonane są z wysokiej jakości stali, która jest odporna na uszkodzenia i odkształcenia.

Oferowane przez nas produkty wyróżniają nie tylko znaczną wytrzymałością ale również wysoką estetyką wykończenia.