Firma INEX powstała w 2005 r.

W naszym asortymencie znajdują się ogrodzenia panelowe, słupki, bramy, furtki oraz podmurówki. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały od zaufanych dostawców co powoduje, że dostarczamy wyłącznie towar wysokiej jakości. Doświadczenie w produkcji jak i wykwalikowana kadra pracownicza to czynniki, które pozwoliły nam na uruchomienie najnowocześniejszej w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej w Polsce i Europie.

 

Zgrzewanie paneli odbywa się innowacyjną technologią inwertorową bez uszkodzenia powłoki cynkowej.

Firma INEX powstała w 2005 r. Firma INEX powstała w 2005 r.

Postaw na jakość

Nawiązujemy współpracę jedynie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów renomowanych marek spełniających wymagania określone w normach i standardach technicznych. Chcemy współdziałać z naszymi Klientami w kierunku sprawnego przeprowadzenia procesu inwestycji, starając się przy tym jak najlepiej spełnić wymagania przyszłego Użytkownika.
Mamy ambicję być firmą coraz lepiej zorganizowaną i wszechstronnie przygotowaną do realizacji najtrudniejszych zadań w naszej dziedzinie.

 

Jeżeli zechcą Państwo obdarzyć firmę INEX zaufaniem prowadzącym do trwałej kooperacji, uznamy to za nasz kolejny sukces.

Postaw na jakość
Postaw na jakość Postaw na jakość

Proces produkcyjny

1. Dostawy wysokiej jakości surowców

Dzięki wysokiej jakości surowca jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom rynku.

Dostawy wysokiej jakości surowców

2. Prostowanie drutu na prościarkach oraz cięcie pod wymiar

Maszyny z bardzo dużą precyzją tną drut do wymaganych rozmiarów, w zależności od wysokości oraz długości paneli.

Prostowanie drutu na prościarkach oraz cięcie pod wymiar

3. Zgrzewanie paneli innowacyjną metodą

Naszą nowoczesną linię cechuje duża wydajność produkcyjna oraz wysoka sprawność energetyczna w połączeniu z idealną geometrią produktów i zwiększoną wytrzymałością zgrzewów.

Zgrzewanie paneli innowacyjną metodą

4. Doskonałe przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem

Posiadamy w pełni zautomatyzowaną myjnię gdzie produkt zostaje poddany obróbce chemicznej, płukaniu wodą demineralizowaną oraz fosforanowaniu. Podczas tych procesów elementy metalowe zostają nie tylko odtłuszczone ale również pozbawione zanieczyszczeń.

Doskonałe przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem

5. Lakierowanie na wybrane kolory z palety RAL

Malowanie proszkowe polega na nakładaniu elektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą. Osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni dzięki siłom elektrostatycznym. 

Automatyczna aplikacja farby w formie proszku, gwarantuje idealną jakość. W końcowym procesie polimeryzacji następuje utwardzanie powierzchni, które odbywa się w piecu lakierniczym osiągającym temperaturę około 200 stopni.

Lakierowanie na wybrane kolory z palety RAL

6. Pakowanie

Każda paleta paneli jest starannie spinana taśmą PP oraz zabezpieczana separatorami i narożnikami PVC, które stabilizują i chronią przed niekontrolowanymi przesunięciami podczas załadunku i transportu.

Pakowanie