O firmie – Nowoczesne Ogrodzenia – Panelowe, Przemysłowe, Systemowe – Producent INEX

Firma INEX powstała w 2005 r.

W naszym asortymencie znajdują się ogrodzenia panelowe, słupki, bramy, furtki oraz podmurówki. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały od zaufanych dostawców co powoduje, że dostarczamy wyłącznie towar wysokiej jakości. Doświadczenie w produkcji jak i wykwalifikowana kadra pracownicza to czynniki, które pozwoliły nam na uruchomienie najnowocześniejszej w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej w Polsce i Europie.

 

Zgrzewanie paneli w naszej fabryce odbywa się innowacyjną technologią inwertorową bez uszkodzenia powłoki cynkowej.

Firma INEX powstała w 2005 r. Firma INEX powstała w 2005 r.

Dlaczego INEX? Poznaj nas bliżej

Postaw na jakość

Nawiązujemy współpracę jedynie ze sprawdzonymi dostawcami materiałów renomowanych marek spełniających wymagania określone w normach i standardach technicznych. Naszymi dostawcami stali są huty z całego Świata. Chcemy współdziałać z naszymi Klientami w kierunku sprawnego przeprowadzenia procesu inwestycji, starając się przy tym jak najlepiej spełnić wymagania przyszłego Użytkownika.
Mamy ambicję być firmą coraz lepiej zorganizowaną i wszechstronnie przygotowaną do realizacji najtrudniejszych zadań w naszej dziedzinie.

 

Jeżeli zechcą Państwo obdarzyć firmę INEX zaufaniem prowadzącym do trwałej kooperacji, uznamy to za nasz kolejny sukces.

Postaw na jakość
Postaw na jakość Postaw na jakość

Proces produkcyjny

1. Dostawy wysokiej jakości surowców

Dzięki wysokiej jakości surowca dostarczanego bezpośrednio z hut z całego Świata jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom rynku.

Dostawy wysokiej jakości surowców

2. Precyzyjne cięcie drutu

Dysponujemy sześcioma maszynami, które z bardzo dużą precyzją tną drut do wymaganych rozmiarów, w zależności od wysokości oraz długości paneli. Wieloletnie doświadczenie światowego producenta maszyn zapewnia najwyższą jakość prostowanego drutu.

Precyzyjne cięcie drutu

3. Zgrzewanie paneli innowacyjną metodą

Naszą nowoczesną linię cechuje duża wydajność produkcyjna oraz wysoka sprawność energetyczna w połączeniu z idealną geometrią paneli 3D/2D/2DS i zwiększoną wytrzymałością zgrzewów 2D/2DS.

Zgrzewanie paneli innowacyjną metodą

4. Doskonały 5-stopniowy system przygotowania powierzchni przed lakierowaniem

Dlatego posiadamy w pełni zautomatyzowaną myjnię gdzie produkt zostaje poddany obróbce chemicznej, odtłuszczaniu, fosforanowaniu, pasywacji oraz płukaniu wodą demineralizowaną. Podczas tych procesów elementy metalowe zostają nie tylko odtłuszczone ale również pozbawione zanieczyszczeń.

Doskonały 5-stopniowy system przygotowania powierzchni przed lakierowaniem

5. W pełni zautomatyzowana linia lakiernicza czołowego producenta w Europie.

Automatyczna aplikacja farby dzięki technologii Wagnera, gwarantuje idealną jakość. To wszystko w połączeniu z certyfikowanym proszkiem QUALICOAT pozwoliło nam osiągnąć najwyższej jakości efekt.

 

W pełni zautomatyzowana linia lakiernicza czołowego producenta w Europie.

6. Inteligentne roboty niemieckiego producenta KUKA

Dzięki czemu uzyskujemy wysoką wydajność pracując niezawodnie w trybie ciągłym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Inteligentne roboty niemieckiego producenta KUKA

7. Pakowanie

Każda paleta paneli jest starannie spinana taśmą PP oraz zabezpieczana separatorami i narożnikami PVC, które stabilizują i chronią przed niekontrolowanymi przesunięciami podczas załadunku i transportu.

Pakowanie