Kolorystyka

Kolory RAL standard

  • ocynk

Ogrodzenia i panele siatkowe

Dostępne w naszym asortymencie panele siatkowe stosowane jako ogrodzenia przenośne wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dlatego też pomimo swojego tymczasowego charakteru będą w stanie zapewnić najlepszą trwałość oraz wytrzymałość podczas różnego rodzaju przedsięwzięć. Przekonało się o tym już wielu z naszych klientów i ciągle dołączają do nich nowi – mamy nadzieję, że Państwo również zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty.

Oferowane przez nas panele przenośne znajdują zastosowanie w ogradzaniu przestrzeni takich jak: place budów, niebezpieczne wykopy i inne miejsca wymagające doraźnego zabezpieczenia, również wykorzystywane są one podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych, na przykład takich jak festiwale, koncerty, pikniki, a także w innych miejscach, gdzie ogrodzenia siatkowe tymczasowe są wymagane.

Nasze systemy doskonale łączą w sobie:

  • wysoką trwałość – będą mogły posłużyć przez lata
  • łatwy i szybki montaż – ich rozłożenie zajmuje mało czasu
  • mobilność – mogą być łatwo transportowane

Ogrodzenia siatkowe

Ogrodzenia siatkowe oferujemy w wersji ocynkowanej, co powoduje, że są one zabezpieczone przed korodowaniem i będą mogły posłużyć Państwu przez długi czas. Ogrodzenia te jesteśmy w stanie wykonać również w innych wariantach na życzenie – prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Kompleksowe i profesjonalne wsparcie

Obsługujemy klientów z całej Polski, zapewniając kompleksowe i profesjonalne wsparcie w dostarczaniu systemów ogrodzeń przenośnych. Dzisiaj użytkowane są one w wielu punktach w całej Polsce, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa w różnych przestrzeniach, gdzie konieczne jest skuteczne i szybkie wydzielenie stref zakazu wstępu i niebezpiecznych.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi ogrodzeniami przenośnymi i panelami siatkowymi, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub przesłanie wiadomości e-mail. Nasi pracownicy będą mogli wówczas odpowiedzieć Państwu wyczerpująco, a także doradzić najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy INEX!

 

Zalety

ogrodzenia przenosne opis

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz