Szerokie zastosowanie ogrodzeń panelowych – Nowoczesne Ogrodzenia – Panelowe, Przemysłowe, Systemowe – Producent INEX

Szerokie zastosowanie ogrodzeń panelowych

Szerokie zastosowanie ogrodzeń panelowych

Szereg zalet estetycznych i konstrukcyjnych paneli ogrodzeniowych sprawia, że posiadają one bardzo szeroki zakres zastosowania. Nowoczesne ogrodzenia panelowe oferowane przez firmę INEX przeznaczone są zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i publicznych.

Nowoczesne ogrodzenia panelowe

Panele ogrodzeniowe są w stanie zapewnić skuteczną ochronę zabezpieczonego terenu przed wtargnięciem niechcianych gości lub dzikich zwierząt umożliwiając kontrolę kierunku ruchu na wydzielonym obszarze. Sztywne/ stabilne i cienkie metalowe druty w panelu posiadają ostre zakończenia u góry stanowiąc dodatkową ochronę przed potencjalnym intruzem. Panele ogrodzeniowe to skuteczna bariera zabezpieczająca, wykonana z trwałej konstrukcji zachowując przy tym swoją atrakcyjną wizualność.

Ogrodzenia panelowe na posesjach prywatnych

Głównym czynnikiem zastosowania ogrodzeń panelowych na posesjach prywatnych decyduje ich reprezentacyjność. Nie tylko są bardzo wytrzymałe, ale też prezentują się o wiele lepiej niż inne rodzaje płotów i osłon. Mogą być dopasowane rozmiarowo i kolorystycznie do bram i furtek, dzięki czemu kompletne mocowanie nie zaburza starannej i dopracowanej estetyki posesji. Nowoczesne ogrodzenia wykorzystać można także na nieco mniejszą skalę. Doskonale sprawdzają się do przygotowania osłon śmietników ogrodowych czy kojców dla psów.

Ogrodzenia dla obiektów i terenów prywatnych

Ogrodzenia panelowe są obecnie coraz powszechniej spotykane na prywatnych posesjach jednak ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone. Bardzo często służą do wydzielania terenu przynależnego do różnego rodzaju budynków i innych obiektów. Firmy prywatne odgradzają za ich pomocą swoje parkingi by ograniczyć do nich dostęp osobom niepożądanym. Deweloperzy wydzielają ogrodzeniami panelowymi stawiane przez siebie domy, aby zapewnić całej realizacji odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Służą one też do odgradzania przestrzeni zamieszkanej od różnych obiektów użytkowych i przemysłowych. Dotyczy to na przykład fabryk, także tych przechodzących rozbudowaną modernizację.

 

Publiczne zastosowanie ogrodzeń panelowych

Nowoczesne ogrodzenia znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach publicznych, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia dla określonych obszarów tj:

  • szkoły,
  • szpitale,
  • jednostki wojskowe,
  • publiczne parki,
  • torowiska,
  • lotniska.

Ogrodzenia panelowe oferowane przez firmę INEX zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i porządku w przypadku każdej realizacji.