Zadbaj o otoczenie swojej posesji – Nowoczesne Ogrodzenia – Panelowe, Przemysłowe, Systemowe – Producent INEX

Zadbaj o otoczenie swojej posesji

Zadbaj o otoczenie swojej posesji

Chcesz mieć ogrodzenie a nie wiesz jakie są warunki prawne?

Ustawa z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U.03.80.717 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U.10.243.1623 j.t. z późn. Zm.) wielokrotnie już nowelizowane. Każdy właściciel powinien pamiętać o tych wymogach formalno-prawnych chcąc ogrodzić swoją nieruchomość, ponieważ nieprzestrzeganie ich może mieć prawne konsekwencje.

Chcesz ogrodzić swoją nieruchomość?

Pamiętaj o postanowieniach dotyczących ogrodzenia swojej nieruchomości zawartych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego!

SOLIDNE PODSTAWY PRAWNE A BUDOWA OGRODZENIA
Zacznij od ustalenia wysokości planowanego ogrodzenia jaka Cię interesuje biorąc pod uwagę sąsiedztwo nieruchomości. Może być konieczne zgłoszenie zamiaru wykonania ogrodzenia.

Zgodnie procedurami ogrodzenie musi być:

  • Zgłoszenie do właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanego
  • Brama wjazdowa i furtka musi otwierać się do wewnątrz posiadłości
  • Ogrodzenie nie może stanowić zagrożenia życia i zdrowia ludzi i zwierząt
  • Wymogi dotyczące ogrodzenia wynikające z planu miejscowego
  • Organ ma 30 dni od zgłoszenia na weryfikację
  • W przypadku sprzeciwu budowy ogrodzenia przysługuje inwestorowi odwołanie się od decyzji w ciągu 14 dni od daty doręczenia.

Zgodnie z art.49b Prawa budowlanego, organ nadzoru budowlanego może nakazać rozbiórkę takiego ogrodzenia lub zostanie ustalony termin legalizacji !!!

 

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO FUNKCJONALNEJ I ZABEZPIECZONEJ NIERUCHOMOŚCI

A może zastanawiasz się, czy w ogóle chcesz ogrodzić działkę?
No cóż, z obserwacji wynika, że wyjątkowe miejsce dla Ciebie powinno być prezentowane przez wysoki poziom zaawansowania technicznego ogrodzeń, bram i furtek. Dzięki którym możesz wykorzystać w pełni potencjał swojej posiadłości.

Ogrodzenia posesji nieodłącznie kojarzą się z bezpieczeństwem i komfortem użytkowników. Podjęcie decyzji o budowaniu ogrodzenia powinna być jednak przemyślana pod kątem konstrukcyjnym, technicznym a także wizualnym. Aby zbyt duże ogrodzenie nie stało się równie dużym problemem, jak w ogóle brak takiego ogrodzenia. Ważne jest także zastosowanie odpowiednich wzmocnień zapewniających sztywność i stabilność konstrukcji ogrodzeń, bram i furtek. Ich wybór to zazwyczaj decyzja na lata!

 

Twoja przestrzeń

Głównym celem ogrodzenia swojej przestrzeni jest oznaczenie, że dany teren ma swojego właściciela, który ceni sobie prywatność.

 

Współczesne trendy i minimalizm

Oczekiwane standardy i możliwości finansowe inwestorów stanowią nieodłączny element przy wyborze ogrodzenia. Proponowane przez naszą firmę rozwiązania dopasujemy do Twoich preferencji. Zapewnimy Ci najlepszą jakość na starannie budowanym wizerunku i gwarancję specjalnie dobranych komponentów, a także zaawansowanej technologii ogrodzeń bram i furtek. W efekcie uzyskujesz bezpieczeństwo oraz swobodne i praktyczne użytkowanie bez obaw o walory estetyczne.

Autorskie rozwiązania i doskonałość w detalach

Wykorzystanie bram, furtek i ogrodzeń uzależnione jest tylko od Twojej wyobraźni!

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które oferujemy spełniamy wszelkie wymagania tej grupy produktów. Charakterystycznym elementem jest lekkość i precyzja podczas użytkowania bram i furtek, zapewniająca jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasza oferta jest bardzo często realizowana na obiektach handlowych, halach, parkach i ogrodach ale również na osiedlach mieszkaniowych, prywatnych posesjach i na wielu innych inwestycjach.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO FUNKCJONALNEJ I ZABEZPIECZONEJ NIERUCHOMOŚCI

Do zalet wykonywanych przez nas ogrodzeń, bram i furtek należy estetyka, parametry jakości i możliwości konstrukcyjne pozwalające na realizację, a później też użytkowanie przy najbardziej wymagających projektach. Panele ogrodzeniowe umożliwiają również bardzo dobry kontakt ze środowiskiem zewnętrznym.

Dzięki zaawansowanym technologiom lakierowania proszkowego bram, ogrodzeń i furtek mamy do dyspozycji wszystkie kolory pakietu RAL, jak również możliwość wyboru koloru do indywidualnych potrzeb.
Masz już swoją posiadłość i wybudowałeś na niej dom? Wyobraź sobie jeszcze solidne ogrodzenie wykonane z najlepszych materiałów, które stanie się również ozdobą Twojego domu.

Nasze inspiracje oraz szeroki wybór ogrodzeń posiadłości na pewno zadowolą najbardziej wymagającego konsumenta.
Naszym celem jest aby ogrodzenia były wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia (mechaniczne, atmosferyczne), wykonane z wysokiej jakości materiałów i wygodne w użytkowaniu.

Pomyśl o postawieniu ogrodzenia, które pozwoli Ci spędzić czas z rodziną bez obaw o wtargnięcie nieznanych Ci osób, czy zwierząt. Wytyczając ogrodzeniem swój teren możesz być pewny, że nikt nie przekroczy granic Twojej działki, nie wyrzuci śmieci, czy nie będzie oprowadzał zwierząt po Twoim ładnie przystrzyżonym trawniku. Ogrodzenie działki to doskonała propozycja dla rodziców i ich dzieci. Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom bawiącym się na podwórku.

Proponujemy Ci gotowe rozwiązania odpowiadające potrzebom stylu życia Twojej rodziny oraz indywidualnych preferencji.

Całe ogrodzenie terenu musi być odpowiednio wytyczone, aby umożliwić wszystkim użytkownikom swobodne i wygodne użytkowanie. Zbudowanie ogrodzenia chroni zarówno Ciebie jak i innych użytkowników terenu przed niebezpieczeństwami:

– zwierzęta nie będą chodziły po Twoim trawniku – nie zakłócisz porządku u swojego sąsiada – chroni przed podmuchami wiatu – chronią przed wtargnięciem nieznanych Ci osób – pozwala Ci swobodnie korzystać z Twojego terenu Realizacje przez nas wykonywane cieszą się coraz to większym zainteresowaniem inwestorów, szczególnie tych, którzy cenią sobie nowoczesną trwałość i funkcjonalność.