Kolorystyka

Kolory RAL standard

 • ocynk
 • 6005

Kolory RAL preferowane

 • 7016
 • 7030
 • 9010
 • 9005
 • 8017
 • 5010

Kolory indywidualne

paleta RAL

Najlepsza jakość

Proponowane przez naszą firmę bramy ogrodzeniowe i furtki są produkowane tylko z najwyższej jakości materiałów. Bazujemy na nowoczesnych technologiach oraz specjalnie opracowanych i sprawdzonych przez nas konstrukcjach. Wszystkie elementy standardowo wykańczane są ocynkowaniem, dodatkowo mogą być lakierowane proszkowo w kolorze wskazanym przez klienta. Ocynkowanie i lakierowanie proszkowe gwarantuje najwyższą odporność na korozję oraz estetyczny wygląd.

Bramy wjazdowe przesuwne

 Brama wjazdowa przesuwna

Produkujemy bramy wjazdowe przesuwne samonośne – dzięki swojej jednoskrzydłowej konstrukcji sprawdzają się w miejscach, w których ważna jest wygoda oraz szybkość obsługi. Bramy samonośne nie mają podparcia nad wjazdem, dzięki temu są niezawodne niezależnie od warunków pogodowych. Działają wtedy, gdy podjazd jest pokryty piaskiem, błotem, śniegiem czy lodem. Dostarczamy bramy przesuwne samonośne do wjazdów o maksymalnej szerokości do 12 metrów.

Bramy dwuskrzydłowe

W naszym asortymencie znajdują się także tradycyjne bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe o maksymalnej szerokości do 10 metrów. Bramy są wyposażone w regulowane zawiasy, odboje, gałki, rygle i zamki wraz z wkładkami patentowymi. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów zachowują wytrzymałość, trwałość oraz prostą i wygodną obsługę.

Automatyczne bramy wjazdowe

Automatyczne bramy wjazdowe mogą być wyposażone w profesjonalne systemy automatyczne dla wyższego komfortu obsługi. Stosujemy sprawdzony sprzęt przeznaczony do obsługi bram dwuskrzydłowych i przesuwnych. Bramy są zdalnie sterowane pilotem. Standardowo komplet systemu automatyki obejmuje: siłownik, centralę sterującą, fotokomórki, piloty dwukanałowe oraz listwy zębate dla bram typu przesuwnego. Opcjonalnie automatyka może być także wyposażona w lampy ostrzegawcze, wyłączniki kluczykowe, anteny do poprawy zasięgu pilotów, dodatkowe piloty.

Szerokie zastosowanie

Nasze systemy bram są wykorzystywane między innymi w następujących miejscach:

 • hale fabryczne
 • magazyny
 • posesje prywatne
 • osiedla mieszkaniowe
 • tereny wojskowe
 • porty lotnicze
 • obiekty użyteczności publicznej
 • obiekty sportowe i rekreacyjne

Dostępne wersje:

 • ocynkowane
 • ocynkowane i lakierowana proszkowo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nasza firma INEX to uznany producent paneli ogrodzeniowych. Ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim dbałości o wysoką jakość naszych wyrobów. Materiały, z których wykonujemy nasze bramy i ogrodzenia pochodzą jedynie od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Jesteśmy nastawieni na współpracę z klientem - zawsze otwarci na jego sugestie, staramy się sprostać jego oczekiwaniom. W trosce o najlepszą jakość świadczonych usług wdrożyliśmy system zarządzania jakością oparty na normie PN - EN - ISO 9001. Jednak naszą wizytówką, z której jesteśmy szczególnie dumni jest bogaty asortyment. Co zatem oferujemy?

Brama dwuskrzydłowaKlasyczne bramy dwuskrzydłowe - trwałe i niezawodne

Ich największymi zaletami jest trwałosć i prostota obsługi. Dodać należy, że produkujemy bramy wjazdowe skrzydłowe mierzące nawet 10 metrów szerokości! Choć jest to bardzo tradycyjny produkt, dbamy o nowoczesnosć detali maksymalnie ułatwiając ich użytkowanie. Produkowana przez nas brama wjazdowa dwuskrzydłowa może być wyposażona w:

 • regulowane zawiasy
 • odboje
 • gałki 
 • rygle
 • zamki z wkładkami patentowymi.

 

Bramy wjazdowe przesuwne - wygodne i komfortowe rozwiązanie

Sprawdzą się w miejscach gdzie liczy się przede wszystkim szybkość obsługi. Są bardzo uniwersalne, a ich działania nie ograniczają niesprzyjające warunki pogodowe. Ośnieżenie lub spore zabłocenie podjazdu nie stanowi żadnego problemu przy ich użytkowaniu. Dzięki samonośnej konstrukcji, brama wjazdowa przesuwna to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na błyskawicznym i bezawaryjnym udostępnieniu ogrodzonego obiektu w każdej porze roku. Ich maksymalna szerokość jest jeszcze większa niż w przypadku wariantów dwyskrzydłowych - wynosi 12 metrów!

Automatyczne bramy wjazdowe - dla ceniących czas

Wersja zautomatyzowana wjazdowej bramy dedykowana jest klientom ceniącym nie tylko wygodę, ale i chcącym maksymalnie oszczędzić czas przy regularnym dostawaniu się do obiektu. Z tego powodu, cenione są zwłaszcza przy ogrodzeniach działek i domów prywatnych. To szczególnie wygodne rozwiązanie przy częstym użytkowaniu, dostępne zarówno w wersji klasycznej - dwuskrzydłowej, jak i przesuwnej. Oczywiście, do ich szybkiej obsługi wystarczy nam tylko pilot dwukanałowy- są bowiem zdanie sterowane. System automatyczny obejmuje także:

 • siłownik
 • centralę strerującą
 • fotokomórki
 • listwy zębate (stosowane tylko w modelach przesuwnych)

Z myślą o dużych firmach i obiektach użyteczności publicznej oferujemy także automatyczne szlabany wyposażone w siłowniki elektromagnetyczne z bardzo przydatną funkcją samoblokowania.

Oprócz bram wjazdowych dwuskrzydłowych, bram przesuwnych i automatycznych bram wjazdowych, możemy pochwalic się także szerokim wyborem furtek, także w wersji zautomatyzowanej - z elektrozaczepem. Są dostępne w czterech wariantach wysokościowych (zależnych oczywiście od preferowanych paneli ogrodzeniowych) i trzech panelach kratowych.

W produkcji stawiamy nie tylko na jakość wyrobów ale unikalny design

Otwarci na sugestie klientów, nasze bramy i ogrodzenia cynkujemy, ale także lakierujemy proszkowo. Oprócz najczęściej wybieranych klasycznych tonacji kolorystycznych, czyli zieleni, grafitu, czerni i brązu, oferujemy opcję indywidualnego wyboru barwy z całej palety RAL. Warto zaznaczyć, że dodatkowe lakierowanie ocynkowanej powierzchni nie tylko spełnia swoją funkcję dekoracyjną ale także dodatkowo chroni ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i skutecznie powstrzymuje proces utleniania się cynku, co zapobiega ewentualnemu powstawaniu korozji.

Dbałość o stylizację naszych wyrobów przejawia się także w przetłaczaniu paneli kratowych stosowanych w ogrodzeniach. Są one dostępne aż w czterech profilach. Oprócz paneli przetłaczanych oferujemy także klasyczne - z prostym kratowaniem i wyjątkowo estetyczne ogrodzenia palisadowe. Oferujemy zarówne pionowe jak i poziome rozstawienie przęseł w aż sześciu dostępnych wariantach! W naszej ofercie znajdą Państwo także bardzo wytrzymałe ogrodzenia siatkowe i panele dostępne w wariantach przenośnych, które dzięki mobilności i łatwemu montażowi są niezastąpione zwłaszcza wokół placów budowy i przy organizacji przedsięwzięć tymczasowych (pikników, koncertów). 

Udowadniamy, że cena nie jest jedynym gwarantem jakości

Chlubą naszej firmy jest bardzo korzystny dla klienta stosunek ceny do jakości produktu. Nasze wyroby są bardzo solidne niezależnie od wyboru, którego Państwo dokonacie. Na zróżnicowanie cen wpływa bardzo duża elastyczność naszej oferty dedykowanej bardzo szerokiemu gronu klientów - jest idealnym wyborem zarówno dla właścicieli posesji prywatnych, obiektów sportowych, przemysłowych, handlowych jak i w przypadku terenów oświatowych, szpitalnych i innych obiektów użyteczności publicznej. 

 

 

 

INEX