Kolorystyka

Kolory RAL standard

 • 7016
 • 7030
 • 6005
 • 9005
 • 8017
 • 5010

Ogrodzenia palisadowe, segmenty ogrodzeniowe i słupki metalowe

 

Wysokiej jakości wykończenie ogrodzeń palisadowych

Produkujemy ogrodzenia palisadowe oraz metalowe słupki i segmenty ogrodzeniowe. Nasze systemy ogrodzeń palisadowych cechują się wysoką wytrzymałością oraz estetyką. Produkujemy je wyłącznie z najlepszej stali, która zachowuje trwałość i odporność na korozję przez długi czas dzięki zastosowaniu dodatkowych procesów cynkowania oraz lakierowania proszkowego. Malowanie ogrodzenia na wybrany przez klienta kolor metodą proszkową nie tylko zapewnia optymalne walory estetyczne produktu, ale dodatkowo wpływa na jego wyższą wytrzymałość, zapobiegając procesom utleniania się warstwy cynku.

 

Szerokie zastosowanie

Ogrodzenia palisadowe są używane w takich miejscach jak:

 • centra handlowe,
 • obiekty przemysłowe
 • budynki użyteczności publicznej
 • placówki oświatowe
 • obiekty rekreacyjne
 • budynki firm
 • osiedla mieszkaniowe
 • posesje prywatne

Zalety systemu

 • stabilna i wytrzymała konstrukcja
 • łatwy i szybki montaż
 • dwa typy zabezpieczeń przed korozją
 • dodatkowe akcesoria do dyspozycji

 

Pełny system ogrodzeniowy

Przedstawione systemy palisadowe to segmenty ogrodzeniowe wykonane z kształtowników stalowych - składają się z przęseł oraz słupków ogrodzeniowych spawanych ze sobą. Przęsła są dostępne w wysokościach standardowych 1200 mm, 1500 mm oraz 2000 mm, słupki dopasowane są do nich pod kątem wysokości. Segmenty ogrodzeniowe produkowane są w ramie otwartej i zamkniętej, a mocowania sytemu wyróżniają się estetycznym wykończeniem.

System uzupełniają dodatkowe elementy takie jak bramy przesuwne samonośne, bramy skrzydłowe, furtki i podmurówki prefabrykowane dostosowane swoją konstrukcją i wyglądem do systemu palisadowego.

 

Rodzaje segmentów ogrodzeniowych:

 • w ramie otwartej – P1, P2
 • w ramie zamkniętej – R1, R2, R3, R4

 

Słupki ogrodzeniowe metalowe do przęseł systemów palisadowych

Do przęseł oferujemy dopasowane pod kątem wysokości słupki metalowe wykonane z profili stalowych o przekrojach 60x40 mm albo 60x60 mm. Słupki dla ochrony są wyposażone w daszki plastikowe i wykończone dyskretnymi mocowaniami. Dla standardowych segmentów rozstaw fundamentowania słupków w osiach to 2060 mm (2080 mm).

 

Parametry techniczne:

szerokość przęseł — standardowe: 2000 mm
wypełnienie – profile: 20x20mm
konstrukcja segmentu – profile: 30x20mm
rozstaw wypełnienia — 120 mm
wysokości przęseł — 1200/1500/2000 mm
rodzaje słupów — profil 60x40 mm lub 60x60 mm
wysokości słupów — 1600/2000/2300 mm
rozstaw osiowy słupów — 2060 mm (2080mm)
szerokość pomiędzy słupami — 2020 mm

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

 

Ogrodzenia panelowe i segmentowe

 

Firma Inex jest producentem ogrodzeń panelowych, systemowych ogrodzeń przemysłowych oraz bram. Współpracuje z wyselekcjonowanymi dystrybutorami materiałów, dostarczającymi produkty spełniające określone normy jakości. Firma pracuje w oparciu o system zarządzania jakością PN - EN - ISO 9001, zorientowany na klienta, skuteczną organizację oraz ciągłe doskonalenie każdego kierunku rozwoju przedsiębiorstwa. Ciesząc się gronem zadowolonych klientów, Inex uzyskał Złoty Certyfikat Rzetelności, przyznawany godnym zaufania firmom, posiadającym silną pozycję rynkową. Ogromne doświadczenie, profesjonalni pracownicy, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz dostosowanie do potrzeb klientów pozwala na rzetelne i wszechstronne świadczenie usług. Główna siedziba firmy znajduje się w Płońsku, a rozbudowana sieć współpracowników i wieloletnie doświadczenie pozwalają docierać do coraz szerszej grupy odbiorców na terenie całego kraju.

 

Oferta segmentów ogrodzeniowych Inex

 

Segment OgrodzeniowyDecydując się na skorzystanie z usług firmy Inex, otrzymają Państwo szeroką ofertę różnego rodzaju ogrodzeń, mających wszechstronne zastosowanie. Nadają się one jako ogrodzenia przemysłowe bądź indywidualne, pozwalając odpowiednio zabezpieczyć dom i ogród, oraz budynki firmowe. Mają zastosowanie w placówkach edukacyjnych, obiektach sportowych i handlowych, halach magazynowych, ogrodach i parkach. Produkty firmy charakteryzuje nowoczesność, wysoka jakość i duża estetyka, dzięki czemu idealnie wpasowują się praktycznie w każdą przestrzeń. Oferowane ogrodzenia są produkowane w formie systemowej, co gwarantuje bezproblemowy, prosty montaż. Dostępne są różnego rodzaju rozmiary, oraz szeroka gama kolorystyczna. Duży wybór elementów dodatkowych umożliwia kompleksowe wykonanie ogrodzenia. Wszystkie części są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, poprzez ocynkowanie oraz malowanie proszkowe.

 

 W ofercie znajdują się między innymi:

 

 • Ogrodzenia panelowe
 • Ogrodzenia palisadowe
 • Panele siatkowe
 • Ogrodzenia przenośne
 • Prefabrykowane podmurówki
 • Bramy wjazdowe
 • Napędy do bram
 • Furtki
 • Szlabany
 • Akcesoria ogrodzeniowe

 

Ogrodzenia palisadowe i segmenty ogrodzeniowe

 

Panele ogrodzeniowe znajdą zastosowanie jako ogrodzenie firmy bądź podwórka. Są dostępne w formie paneli kratowych przetłaczanych lub prostych. Kompletny system zapewnia łatwy montaż i wysoką estetykę. Może być uzupełniony o dopasowane podmurówki, bramy i furtki. Konstrukcja stworzona z pionowych i poziomych drutów o średnicy 4 lub 5mm jest szeroka na 250cm, a dostępne wysokości wynoszą od 83cm do 243cm. Odpowiednia wielkość oczek niweluje możliwość wspinania się po ogrodzeniu. Do osadzenia segmentów wskazane są prostokątne, wytrzymałe ogrodzeniowe słupki z dopasowanymi daszkami i obejmami. Lekka waga paneli i sztywna konstrukcja znacząco ułatwiają montowanie ogrodzenia. Ogrodzenia panelowe są doskonałym zamiennikiem nieestetycznej, trudnej w montażu i mało wytrzymałej siatki leśnej.

Ogrodzenia palisadowe będą odpowiednie dla obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej i prywatnych posesji. Segmenty wykonane ze stalowych kształtowników, oparte na otwartej lub zamkniętej ramie, są dostępne w wysokościach 120, 150 i 200cm. Do systemu przygotowano dedykowane słupki ogrodzeniowe z metalu, wyposażone w ochronne daszki. Wybrane segmenty można uzupełnić o bramę, furtkę lub podmurówkę, dopasowane stylem do całego ogrodzenia.

Do wykonania ogrodzeń panelowych lub palisadowych, producent przygotował różnego rodzaju dopasowane metalowe słupki ogrodzeniowe. Wszystkie słupki są odpowiednio zabezpieczone poprzez nałożony ocynk i malowanie proszkowe, dostępne w pełnej gamie kolorystycznej według palety RAL. Są doskonałym zamiennikiem rur ogrodzeniowych, zapewniając estetyczne i wytrzymałe mocowanie segmentów ogrodzeniowych lub siatki.

Producent oferuje również gotowy system prefabrykowanych podmurówek. Są to szybkie w montażu i odporne na uszkodzenia betonowe elementy, przeznaczone do wykonywania ogrodzeń. Pasują zarówno pod panelowe i palisadowe segmenty, jak i do różnego rodzaju płotów wykonanych z siatki ogrodzeniowej czy drewnianych.

Jeżeli chcemy kompleksowo wykończyć ogrodzenie, godne polecenia będą bramy i furtki, oferowane przez firmę Inex. Odporne na korozję i estetyczne elementy są dostępne w formie przesuwnej bądź skrzydłowej. Wyposażone w regulowane zawiasy i rygle, zapewniają trwałość i wygodę użytkowania. Jeżeli zależy nam na praktycznych, komfortowych rozwiązaniach, warto zdecydować się na automatyczny napęd do bramy. Zlikwiduje on problem wsiadania i wysiadania z samochodu w celu otwarcia wjazdu, oraz zaoszczędzi czas.

INEX